Navigácia

Maturity › Maturitná komisia

Komisia: Slovenský jazyk a literatúra V.A, V.B, IV.Am, II.Ds

Predseda: PhDr. Helena Schwartzová
Skúšajúci: Mgr. Jana Bachratá, Mgr. Eva Hašková

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Sára Danihelová IV.Am 18
Huong Filip Pham Quac IV.Am
Daniel Šarvaic V.B 18
Kristián Šlahor V.B 18
22.5.2010 Martin Krasňanský IV.Am 08:50 09:10 09:30 18
21.5.2018 Adam Terkovič II.Ds 07:30 07:50 08:10 18
Michal Ország IV.Am 07:40 08:10 08:40 18
Simona Pham Vanová IV.Am 08:20 08:40 09:00 18
Marcel Frandel IV.Am 08:30 09:00 09:30 18
Monika Bezáková IV.Am 09:10 09:30 09:50 18
Simona Haramiová II.Ds 10:20 10:50 11:20 18
Mikuláš Prieložný IV.Am 10:50 11:20 11:50 18
Samuel Petruch IV.Am 11:30 11:50 12:10 18
Dávid Boršoš II.Ds 11:50 12:20 12:50 18
Alexander Jozef Furian IV.Am 13:30 13:50 14:10 18
Laura Opalková II.Ds 13:50 14:10 14:30 18
Karin Képesiová IV.Am 14:10 14:30 14:50 18
Nikola Marešová II.Ds 14:30 14:50 15:10 18
Miroslav Pribiš IV.Am 14:50 15:10 15:30 18
Patrícia Szedláková II.Ds 15:10 15:30 15:50 18
22.5.2018 Matúš Pavelka IV.Am 07:30 07:50 08:10 18
Adrian Sivák IV.Am 07:50 08:10 08:30 18
Martin Hýll IV.Am 08:10 08:30 08:50 18
Karin Lukačovičová IV.Am 08:30 08:50 09:10 18
Michaela Ovčíková IV.Am 09:00 09:30 10:00 18
Soňa Zalubelová IV.Am 10:20 10:40 11:00 18
Marco Terkovič IV.Am 10:30 11:00 11:30 18
Rastislav Debnár IV.Am 11:10 11:30 11:50 18
Samuel Ladislav Veselský IV.Am 11:30 11:50 12:10 18
Marek Brezovský IV.Am 11:50 12:10 12:30 18
Dominik Mlynarovič IV.Am 12:10 12:30 12:50 18
Marek Baksa IV.Am 12:30 12:50 13:10 18
Erik Dóza IV.Am 13:50 14:10 14:30 18
Peter Gaňa IV.Am 14:10 14:30 14:50 18
Kristián Gál IV.Am 14:30 14:50 15:10 18
Tomáš Hýll IV.Am 14:50 15:10 15:30 18
Lukáš Iglarčík IV.Am 15:10 15:30 15:50 18
Jaroslav Baňár IV.Am 15:30 15:50 16:10 18
23.5.2018 Patrícia Vavrová V.B 07:30 07:50 08:10 18
Lucia Maderová V.A 07:50 08:10 08:30 18
Eliška Poláková V.B 08:10 08:30 08:50 18
Martina Žalcová V.B 08:30 08:50 09:10 18
Radoslava Gettová V.B 08:50 09:10 09:30 18
Viktória Hladíková V.B 09:10 09:30 09:50 18
Magdaléna Viktória Danihelová V.B 10:20 10:40 11:00 18
Kristína Balážová V.B 10:40 11:00 11:20 18
Nikola Mamonová V.A 11:00 11:20 11:40 18
Patrícia Borovičková V.B 11:20 11:40 12:00 18
Anna Ovečková V.A 11:40 12:00 12:20 18
Kristína Kadlečíková V.A 12:00 12:20 12:40 18
Martin Karolčík V.A 12:20 12:40 13:00 18
Natália Ondrišáková V.A 13:40 14:00 14:20 18
Lucia Filípková V.B 14:00 14:20 14:40 18
Michal Prikryl V.A 14:20 14:40 15:00 18
Patrik Radványi V.B 14:40 15:00 15:20 18
Natália Balagová V.B 15:00 15:20 15:40 18
Dušan Geleta V.A 15:20 15:40 16:00 18
24.5.2018 Andrea Bottová V.B 07:30 07:50 08:10 18
Simona Alžbetkinová V.B 07:50 08:10 08:30 18
Carmen Blahová V.B 08:10 08:30 08:50 18
Ronald Černý V.B 08:30 08:50 09:10 18
Marek Benkovič V.B 08:50 09:10 09:30 18
Alica Adamcová V.B 09:10 09:30 09:50 18
Kristína Žilinská V.B 10:20 10:40 11:00 18
Jakub Žovák V.A 10:20 10:40 11:00 18
Sabína Včelková V.A 10:40 11:00 11:20 18
Michelle Morávková V.A 11:00 11:20 11:40 18
Marek Belaj V.A 11:20 11:40 12:00 18
Zuzana Niznerová V.A 11:40 12:00 12:20 18
Merlin Erb V.B 12:00 12:20 12:40 18
Adriana Puhovichová V.A 12:20 12:40 13:00 18
Veronika Beregszásziová V.B 13:40 14:00 14:20 18
Simona Pobjecká V.A 14:00 14:20 14:40 18
Cindy Támová V.A 14:20 14:40 15:00 18

© aScAgenda 2018.0.1113 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2018

Kontakt

  • Hotelová Akadémia
    Mikovíniho 1 , 83102 Bratislava
  • +421 2 44251171
Počet návštev: 4958921