Navigácia

Maturity › Maturitná komisia

Komisia: Teoretická časť odbornej zložky V.A, V.D, II.Ds

Predseda: Ing. Alena Štrauchová
Skúšajúci: Ing. Zdenka Girethová, Ing. Jana Quittnerová

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Kristína Kostrbíková V.D 26 / ADK strojopis
Matej Pokorný V.D 26 / ADK strojopis
21.5.2018 Simona Haramiová II.Ds 07:30 08:00 08:30 26 / ADK strojopis
Nikola Marešová II.Ds 08:00 08:30 09:00 26 / ADK strojopis
Laura Opalková II.Ds 08:30 09:00 09:30 26 / ADK strojopis
Dávid Boršoš II.Ds 09:00 09:30 10:00 26 / ADK strojopis
Patrícia Szedláková II.Ds 10:30 11:00 11:30 26 / ADK strojopis
Adam Terkovič II.Ds 11:00 11:30 12:00 26 / ADK strojopis
Marianna Klúčiková V.D 11:30 12:00 12:30 26 / ADK strojopis
Nikola Zajíčková V.D 13:40 14:10 14:40 26 / ADK strojopis
Júlia Stachová V.D 14:10 14:40 15:10 26 / ADK strojopis
Anna Ovečková V.A 14:40 15:10 15:40 26 / ADK strojopis
Magdaléna Borošová V.D 15:10 15:40 16:10 26 / ADK strojopis
22.5.2018 Tomáš Skladaný V.D 07:30 08:00 08:30 26 / ADK strojopis
Radka Šatanová V.D 08:00 08:30 09:00 26 / ADK strojopis
Emma Mladá V.D 08:30 09:00 09:30 26 / ADK strojopis
Terézia Suchá V.D 09:00 09:30 10:00 26 / ADK strojopis
Simona Šmelcerová V.D 10:30 11:00 11:30 26 / ADK strojopis
Natália Ondrišáková V.A 11:00 11:30 12:00 26 / ADK strojopis
Marek Peleš V.D 11:30 12:00 12:30 26 / ADK strojopis
Michaela Šurinová V.D 12:00 12:30 13:00 26 / ADK strojopis
Gabriela Záleská V.D 13:40 14:10 14:40 26 / ADK strojopis
Kristína Smoláková V.D 14:10 14:40 15:10 26 / ADK strojopis
Jakub Polák V.D 14:40 15:10 15:40 26 / ADK strojopis
Adriana Puhovichová V.A 15:10 15:40 16:10 26 / ADK strojopis
23.5.2018 Michelle Androvicsová V.D 07:30 08:00 08:30 26 / ADK strojopis
Nikola Mamonová V.A 08:00 08:30 09:00 26 / ADK strojopis
Kevin VU Huu V.D 08:30 09:00 09:30 26 / ADK strojopis
Marek Belaj V.A 09:00 09:30 10:00 26 / ADK strojopis
Dušan Geleta V.A 10:30 11:00 11:30 26 / ADK strojopis
Michelle Morávková V.A 11:00 11:30 12:00 26 / ADK strojopis
Alex Ulehla V.D 11:30 12:00 12:30 26 / ADK strojopis
Lucia Maderová V.A 12:00 12:30 13:00 26 / ADK strojopis
Cindy Támová V.A 13:40 14:10 14:40 26 / ADK strojopis
Alena Vanišová V.D 14:10 14:40 15:10 26 / ADK strojopis
Katarína Oravcová V.D 14:40 15:10 15:40 26 / ADK strojopis
Martina Švecová V.D 15:10 15:40 16:10 26 / ADK strojopis
Veronika Bihuňová V.D 15:40 16:10 16:40 26 / ADK strojopis
24.5.2018 Miriam Mikulášová V.D 07:30 08:00 08:30 26 / ADK strojopis
Pavol Suchý V.D 08:00 08:30 09:00 26 / ADK strojopis
Zuzana Niznerová V.A 08:30 09:00 09:30 26 / ADK strojopis
Michal Prikryl V.A 09:00 09:30 10:00 26 / ADK strojopis
Kristína Kadlečíková V.A 10:30 11:00 11:30 26 / ADK strojopis
Miroslava Šaranová V.D 11:00 11:30 12:00 26 / ADK strojopis
Simona Pobjecká V.A 11:30 12:00 12:30 26 / ADK strojopis
Jakub Žovák V.A 12:00 12:30 13:00 26 / ADK strojopis
Sabína Včelková V.A 13:40 14:10 14:40 26 / ADK strojopis
Martin Karolčík V.A 14:10 14:40 15:10 26 / ADK strojopis

© aScAgenda 2018.0.1113 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2018

Kontakt

  • Hotelová Akadémia
    Mikovíniho 1 , 83102 Bratislava
  • +421 2 44251171
Počet návštev: 4958899